ویژه برنامه های تخصصی در اختتامیه رویداد ملی استاپ موشن

رقابت نهایی در تهران

0
0
ویژه برنامه های تخصصی در اختتامیه رویداد ملی استاپ موشن

ویژه برنامه های تخصصی در اختتامیه رویداد ملی استاپ موشن

 

سجاد عباسی، معاون فعالیت‌های فرهنگی و هنری حوزه هنری کودک و نوجوان از برپایی ویژه برنامه های تخصصی پروژه‌های کارسوق (کارگاه‌های آموزشی تخصصی) و نشست‌های تجربه‌نگاری در مرحله نهایی رویداد ملی استاپ موشن خبر داد.

به گزارش آرتین، رسانه رسمی نوهنران ایران؛ سجاد عباسی، معاون فعالیت‌های فرهنگی و هنری حوزه هنری کودک و نوجوان در آستانه برپایی دومین رویداد ملی استاپ موشن به تشریح جزئیات این رویداد پرداخت و گفت: مسیر رقابتی رویداد ملی استاپ موشن از تابستان سال گذشته کار خود را آغاز کرد.

این مسیر علاوه بر ایجاد فضای رقابتی میان استعدادهای نوجوان، به استعدادیابی و توانمندسازی علاقه‌مندان با برپایی رویدادهای استانی و پروژه‌های تعریف شده خود در وبسایت اختصاصی آن پرداخت.

 

کاشان؛ ایستگاه اول

عباسی افزود: نخستین رویداد استانی استاپ موشن از کاشان آغاز شد و سپس در قزوین، اصفهان، شهریار، پرند و ورامین پیگیری شد و هم‌اکنون در استان همدان آخرین رویداد استانی آن در حال برگزاری است.

معاون فعالیت‌های فرهنگی و هنری حوزه هنری کودک و نوجوان ادامه داد: تیم‌های مختلفی در این رویداد سازماندهی شدند و شرکت کردند و با اجرای پروژه‌های تعریف‌شده ما ارزیابی شدند که در نهایت 40 تیم از میان همه تیم‌های شرکت‌کننده برگزیده و برای حضور در رویداد ملی به تهران دعوت شدند.

 

رقابت نهایی در تهران

عباسی افزود: رویداد ملی استاپ موشن از روز دوشنبه 13 اردیبهشت کار خود را در حوزه هنری انقلاب اسلامی آغاز می‌کند و تا 15 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

تیم‌های شرکت‌کننده در این بازه زمانی به تکمیل پروژه‌هایی می‌پردازند که از میان موضوعات پیشنهادی ما قبل از برپایی رویداد ملی انتخاب شده و این کار زیر نظر مربیان ما صورت می‌گیرد.

این کار به‌منظور توانمندسازی استعدادهای شناسایی شده و رشد هنری نوجوانان در حوزه هنری کودک و نوجوان انجام می‌شود.

عباسی ادامه داد: در پایان هر روز از این رویداد، نشست‌های تجربه‌نگاری با حضور اساتید استاپ موشن و انیمیشن برپا می‌شود.

وی در مورد شیوه برپایی مراسم اختتامیه رویداد ملی استاپ موشن گفت: حوزه هنری کودک و نوجوان با عبور از این دوره سه‌روزه رویداد ملی استاپ موشن، کارسوق را عملی می‌کند که طی آن تیم‌های شرکت‌کننده به ارائه تولیدات خود می‌پردازند.

کارسوق عصر روز جمعه 15 اردیبهشت با حضور مدیران و مسئولان نهادها و سازمان‌های مربوطه برگزار می‌شود که به دنبال آن آثار مورد توجه این سازمان‌ها انتخاب و مورد حمایت‌های گوناگون قرار می‌گیرد.

عباسی افزود: در ادامه مراسم اختتامیه پس از برپایی نماز مغرب و عشاء و ضیافت شام از ساعت 21 طی مراسمی تیم‌های اول تا سوم معرفی می‌شوند که به ترتیب جوایز حمایتی ده میلیونی، هشت میلیونی و شش میلیونی اهدا می‌شود.

وی گفت: یکی از مهم‌ترین نکات قابل توجه این رویداد حضور و فراوانی تیم‌های شرکت‌کننده از سراسر کشور بود که نشان از گسترش استعدادهای گوناگون استاپ موشن در جای جای ایران زمین دارد.

 

انتهای پیام

 

پست های مرتبط

0 0 رای ها
با انتخاب ستاره نظرت در مورد روایت را مشخص کن
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارسال روایت

روایت خود را با ما به اشتراک بگذارید

تازه ترین روایت

عوامل-شادی-در-خانواده
جمع چهارنفره
1715493934376
برکت
IMG_۲۰۲۴۰۵۱۲_۰۹۳۵۰۳
رزق معنوی
زبان فارسی
"عاقا یا آقا"
روز دختر
نیمه دوم دنیای دخترونه
صلیب سرخ
مسیح های کوچک قرمز
شیخ صدوق
ابن بابویه
شهید مطهری
یاد استاد
شهید آوینی و نادر طالب زاده
یار نادر انقلاب
حرم  عبدالعظیم حسنی(ع)
غربت حسن ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x