کارگاه های آموزشی برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه مدرسه برگزار شد

با حضور دانش آموزان برگزیده جشنواره فیلم مدرسه

0
0
کارگاه های آموزشی برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه مدرسه برگزار شد

کارگاه های آموزشی برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه مدرسه برگزار شد

 

کارگاه های آموزشی برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه مدرسه با حضور دانش آموزان برگزیده جشنواره فیلم مدرسه در محور علمی آموزشی برگزار شد.

به گزارش آرتین، رسانه رسمی نوهنران ایران؛ افتتاحیه کارگاه های آموزشی برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه مدرسه در سالن صفارزاده حوزه هنری با حضور جمعی از دانش آموزان برگزیده این جشنواره برگزار شد.

در جریان این دوره سه روزه از کارگاه های آموزشی دانش آموزان که در حوزه تولید محتوا فعالیت دارند ضمن بازدید از شرکت هایی همچون همراه اول و ستاد نانو در کارگاه های آموزشی که برای آنها برگزار می شود شرکت می کنند.

در ادامه با توجه با توجه به ایده پردازی های خود در حوزه تولید محتوا در روز آخر کارگاها جلسه با نمایندگان شرکت ها خواهد داشت.

درجریان این دیدار طرح و ایده دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد. در جریان این افتتاحیه سجاد عباسی، معاون فرهنگی بخش کودک و نوجوان حوزه هنری اظهار داشت: حوزه هنری که تولدش با انقلاب اسلامی بود اساس را بر این گذاشت تا پاتوقی برای هنرمندان باشد.

شما هنرمندان که نسل نوجوان و جوان جامعه هستید باید حوزه هنری را خانه خود بدانید. وی در ادامه افزود: حوزه هنری کوک و نوجوان دارای چند باشگاه تخصصی است که در زمینه توامندسازی، ارتقا آثار تولید شده و اتصال هنرمندان نوجوان به بازار کار و عرصه های تکنیکی فعالیت دارد.

عباسی ادامه داد: در جشنواره فیلم مدرسه که جایزه آن به یاد زنده یاد طالب زاده تعیین شده است و این سطح مشارکت به وجود آمد مهم بود که نوجوان ها بدانند که هنر برای هنر حتی در جوامع غربی موضوع مهمی نیست بلکه پرداختن به معظلات متفاوت مثل محیط زیستی، امنیتی، گرسنگی است.

حوزه هنری در کنار شماست تا شما بتوانید به مسائل مهم بپردازید و آن را پردازش کنید.‌ هنرمندی که مسئله محور است با هنرمندی که صرفاً هنر را برای هنر می خواهد در جامعه وجه تمایز مهمی خواهد داشت.

این وجه تمایز برای شما که در ابتدای راه هستید باید مورد نظر باشد. اگر دست به قلم و یا دست به دوربین می شود باید بدانید که دنبال چه هستید و چه مسئله ای را از جامعه قرار است حل کنید.

انتهای پیام

 

پست های مرتبط

0 0 رای ها
با انتخاب ستاره نظرت در مورد روایت را مشخص کن
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارسال روایت

روایت خود را با ما به اشتراک بگذارید

تازه ترین روایت

عوامل-شادی-در-خانواده
جمع چهارنفره
1715493934376
برکت
IMG_۲۰۲۴۰۵۱۲_۰۹۳۵۰۳
رزق معنوی
زبان فارسی
"عاقا یا آقا"
روز دختر
نیمه دوم دنیای دخترونه
صلیب سرخ
مسیح های کوچک قرمز
شیخ صدوق
ابن بابویه
شهید مطهری
یاد استاد
شهید آوینی و نادر طالب زاده
یار نادر انقلاب
حرم  عبدالعظیم حسنی(ع)
غربت حسن ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x